Zpráva pro čtenáře obecní knihovny Vigantice – PODĚKOVÁNÍ KNIHOVNICI JANĚ KRHUTOVÉ

01.02.2022 13:07

Paní Jana Krhutová je knihovnicí naší obecní knihovny od roku 1984. Letos se po dlouhé úvaze rozhodla ukončit práci knihovnice ve Viganticích. Je obdivuhodné, jak se paní Jana poprala s výpočetní technikou, rozšířila za pomoci městské knihovny Rožnov pod Radhoštěm knihovní fond, spolupracovala s knihovníky v okolí a účastnila se setkání knihovníků.

Novou knihovnicí místní knihovny se stane od ledna 2022 paní Mgr. Hana Bosová, která spolupracuje s paní Janou Krhutovou a rožnovskou knihovnou na předání a přípravě činností spojených s touto funkcí. Přejeme ji mnoho nových návštěvníků knihovny, pevné zdraví a plno krásných nápadů a akcí, které drží i malé knihovny v centru dění obce.